Przedsiębiorstwo „AGA” istnieje od 16 września 1991 roku. Od niemal 25 lat działalności przedsiębiorstwo rozwinęło się do obecnych rozmiarów. Dziś dysponuje taborem samochodowym w ilości 21 sztuk (Volvo, Renault) o ładowności do 24 ton i kubatury do 114 metrów sześciennych co pozwala na realizowanie usług transportowych dla różnego rodzaju klientów i przewożenie różnego rodzaju ładunków.

Wszystkie pojazdy wyposażone są w system satelitarnego śledzenia pojazdow co pozwala na kontrolę przebiegu usługi transportowej w o dowolnym momencie przez 24 godziny na dobę. Dodatkowo posiadany system AutoGuard pozwala na bezpośrednią kontrolę przez klientow za pomocą specjalnej aplikacji internetowej i przydzielonego hasła dostępu.

Firma od dnia 06.11.2003 r. posiada Licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego rzeczy wydaną przez Departament Transportu Samochodowego Ministerstwa Infrastruktury.

Wcześniej działalność odbywała się na podstawie koncesji, które zostały zastąpione przez licencje.

Jednostka certyfikująca TÜV SÜD Management Service GmbH, zaświadczyła, że nasza firma wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością w zakresie „Spedycji i transportu międzynarodowego i krajowego” i przyznała nam Certyfikat ISO.

Od dnia 07.06.2003 roku właściciel firmy posiada również Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.

Organizacja jest pełnoprawnym członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych a właściciel firmy aktywnym działaczem na rzecz racjonalizacji warunków wykonywania certyfikat iso pl minimiędzynarodowego transportu drogowego w Polsce.

CERYFIKAT
ISO 9001:2015

POSIADAMY SYSTEM
AUTOGUARD I GBOX

TABOR SAMOCHODOWY
W ILOŚCI 21 SZTUK